HOKEJISTI KOLÍNA ZAKLÁDAJÍ HUDEBNÍ FESTIVAL!

První ročník „KOZEL FESTU“ zaměřený na české revivaly světově proslulých kapel

Queen         AC/DC        U2

 

Zimní stadion Kolín / 26. 5. 2018 / 16.00 – 00.00 hod.

 

LINE UP

17:00-19:00 AC/DC

20:00-21:30 QUEEN

22:30-0:00 U2

S kapelou AC/DC vystoupí také rockový otec kozlů, Blue Bucksák Jiří Mário Kampe.

Na festival dorazí i CAPTAIN MORGAN. Přijede nejen samotný kapitán, ale také jeho sličné Morganety. Přestávky mezi vystoupeními můžete tak strávit právě s Morganem. Za akční ceny budete moci popíjet Captaina s Colou a nebudou chybět výzvy a soutěže o dárky. Captain Morgan přiveze plnou truhlu dárků.

Novinky

4.4.2018

Představení KozelFestu veřejnosti a zahájení předprodeje vstupenek…

Lístky lze zakoupit i v:

Parfumerie No. 40, Politických vězňů 40, 280 02 Kolín

Global Copy Kolín, Kouřimská 15, Kolín 1, 28002 – http://www.globalcopy.cz/

ABC Real, Antonína Kaliny 1000, 280 02 Kolín

Hokejový klub SC Kolín se rozhodl pro své členy, fanoušky, příznivce kolínského hokeje, ale i milovníky dobré hudby založit tradici hudebního festivalu. A kde jinde by se podobná akce měla konat než na zimním stadionu, který je ideálním místem z hlediska kapacity (až 4000 míst) a jeho zastřešení umožňuje podobnou akci uspořádat bez rizika špatného počasí.

Kolínští hokejisté jsou tak příkladem toho, že pokud je sportovní klub aktivní, může představit a prezentovat svou činnost veřejnosti zábavnou formou, která se nemusí týkat přímo jejich hlavních aktivit. Kolínští tak již letos vstupují na „led“, který není pro hokej úplně typický, a totiž na led hudební.

Jsme malý sportovní klub rodinného typu, který se musí celoročně dost ohánět, aby si udržel kvalitu od činnosti mládeže až k velkému hokeji

říká čerstvý prezident klubu Luboš From a dodává:

Hudební festival je pro nás formou, jak poděkovat rodičům, dětem, hráčům, trenérům, dobrovolníkům, parťákům, fanouškům a všem kolem kolínského hokeje, kteří spolu s námi mohou oslavit konec sezony zpěvem a tancem a odreagovat se po celoroční makačce. Akce by ale měla být po všech stránkách profesionální, a tím i otevřená pro všechny fanoušky dobré hudby, kteří možná zavítají na zimák úplně poprvé.

Festival Kozel fest, který v sobě nese „zvířecí symbol“ klubu, by se měl konat každý rok. Aby mu pořadatelé udrželi žánrovou pestrost a originalitu, chtějí každý rok zaměřovat na určité téma. Letos vsadili na nejkvalitnější českou revivalovou scénu, která hraje repertoár světově proslulých rockových skupin, ať již existujících či těch, kteří ukončili svou činnost.

Budeme se každý rok snažit překvapit nějakým novým zastřešujícím tématem, jelikož hokejoví příznivci jsou samozřejmě hudebně rozptýleni do všech směrů, které hudba nabízí,

vysvětluje dramaturg akce a člen správní rady SC Kolín Luboš Holoubek.

Nebudeme tak svázáni mantinely jako při utkání. Spojovacími kameny každého ročníku by měla být kvalita produkce a pořádný mejdan na ploše,

dodává Holoubek.

 

Letošní rok by se měly představit kapely:

Queen, revival neexistující kapely Queenie známý ze soutěže Česko Slovensko má talent

Black Bells, výtečný revival australských AC/DC

U2 Desire, hrající pecky od irských U2

 

Díky revivalům hvězdných kapel dorazí obrazně celý svět na kolínský zimní stadion. Nebude chybět nic, co má pravý festival mít, počínaje dobrým občerstvením a pořadatelským servisem konče. Slovy pořadatelů: ,,Diváci mají dorazit pouze s pořádnou chutí pobavit se, ostatní zařídíme my.“ Případný zisk z akce bude věnován na podporu a rozvoj kolínského hokeje.

Pro přespolní je výhodou také poloha u vlakové zastávky na trase Praha-Pardubice, kterou s kolínským zimním stadionem spojuje pouze lávka přes řeku Labe. Vstupenky je možné koupit pohodlně v předprodeji elektronickou formou přes GoOut i samostatně v den konání akce. Ty ale budou samozřejmě, jak to na podobných akcích bývá, dražší než v předprodeji.

Aktuální informace najdete v případě zájmu na speciálních stránkách festivalu a Facebooku Kozelfestu.

O klubu SC Kolín

Klub SC Kolín je hokejový klub s více než osmdesátiletou tradicí, který vychovává mladé hokejisty ve všech věkových kategoriích s vrcholem v A-týmu, který již několik let opanuje špičku druhé ligy. Na ledě kolínských kozlů nachází svůj domov téměř 200 dětí, které trénují pod dohledem zkušených trenérů. Z kolínské líhně vyšlo i několik hráčů zvučných jmen, například mistři světa Petr Čáslava a Tomáš Mojžíš. Extraligoví hráči Liberce Dominik Lakatoš, Jaroslav Vlach nebo Pavel Musil hájící nyní barvy Mladé Boleslavi. V zámoří zkouší své štěstí například Dominik Mašín, Ondřej Vála či Jan Košťálek.

Cena v předprodeji: 390,- Kč
Cena na místě: 450,- Kč
Facebook: KOZEL MUSIC FEST 2018

Odkaz na událost na Facebooku

 

Informace pro média:

Tereza Hölzlová
tereza.holzlova@sc-kolin.cz
724 361 930
Dramaturgie a produkce:
Luboš Holoubek

 

Pořadatel akce

 

Sponzoři