Hudební festival KozelFest 2019
s hokejovými a dalšími překvapeními

Již podruhé pořádají kolínští hokejisté hudební festival jako oslavu ukončení hokejové sezóny. Na festivalu vystoupí populární skupiny Slza, Poetika, Jakub Děkan, Hank a srdcová kapela kolínských kozlů Blue Bucks. Účastníci se mohou těšit na řadu nejen hokejových překvapení.

Zimní stadion Kolín / 27. 4. 2019 / 16.00 – 01.00 hod

Hokejový klub SC Kolín se rozhodl pro své členy, fanoušky, příznivce kolínského hokeje, ale i milovníky dobré hudby založit tradici hudebního festivalu. Na minulý první ročník, který byl zaměřený na revilvalové skupiny, nyní navazují festivalem, na kterém vystoupí současné populární skupiny Slza, Poetika, Jakub Děkan, Hank a místní kapela Blue Bucks, která pro kolínské hokejisty vytvořila jejich hymnu.

Kromě pořádné hudební nálože čeká na účastníky řada překvapení spojených nejen s hokejem a klubem SC Kolín. Na tomto hudebním festivalu by proto neměli chybět žádní hokejoví fanoušci. Nebude chybět nic, co má pravý festival mít, počínaje dobrým občerstvením a pořadatelským servisem konče. Případný zisk z akce bude věnován na podporu a rozvoj kolínského hokeje.

A kde jinde by se podobná akce měla konat než na zimním stadionu, který je ideálním místem z hlediska kapacity (až 4000 míst) a jeho zastřešení umožňuje podobnou akci uspořádat bez rizika špatného počasí i na konci dubna. Pro přespolní je výhodou také poloha u vlakové zastávky na trase Praha-Pardubice, kterou s kolínským zimním stadionem spojuje pouze lávka přes řeku Labe.

Výtěžek z festivalu bude použit na podporu kolínského hokeje.

LineUp

Hank 16:30-17:30
Jakub Děkan 18:15-19:15
Poetika 20:00-21:00
Slza 22:00-23:00
BlueBucks 23:45-01:00.

Vstupenky – předprodej již zahájen

Vstupenky si můžete zakoupit:

  • v síti Ticketstream
  • v prodejně Parfumerie No.40, Politických vězňů 40, 280 02 Kolín – mapa
  • v prodejně ABC Real Kolín s.r.o., Antonína Kaliny 1000/1, Kolín (u kruhového objezdu na Zálabí) – mapa
  • v prodejně Global Copy, Kouřimská 15, Kolín – web, mapa
  • na pokladně Vodního světa, Kolín – web, mapa
  • po dohodě na sekretariátu SC Kolín – kontakt

Cena vstupenek v předprodeji 400 Kč, na místě v den konání festivalu 450 Kč.

Pořadatel akce

Akci pořádá hokejový klub SC Kolín, který má více než osmdesátiletou tradicí. Klub SC Kolín vychovává mladé hokejisty ve všech věkových kategoriích s vrcholem v A-týmu, který již několik let opanuje špičku druhé ligy. Na ledě kolínských kozlů nachází svůj domov téměř 200 dětí, které trénují pod dohledem zkušených trenérů. Z kolínské líhně vyšlo i několik hráčů zvučných jmen, například mistři světa Petr Čáslava a Tomáš Mojžíš. Extraligoví hráči Liberce Dominik Lakatoš, Jaroslav Vlach nebo Pavel Musil hájící nyní barvy Mladé Boleslavi. V zámoří zkouší své štěstí například Dominik Mašín, Ondřej Vála či Jan Košťálek.
www.sckolin.cz

Předchozí ročník Kozel Fest 2018

26.5.2018 proběhl na kolínském zimním stadionu nultý ročník festivalu Kozel Fest, který byl zaměřený na revivalové skupiny. Na festivalu vystoupily revivalové kapely: AC/DC, U2 (U2 Desire Revival) a QUEEN (Queenie), které sklidily velký ohlas od všech přítomných. S kapelou AC/DC vystoupil také rockový otec kozlů, Blue Bucksák Jiří Mário Kampe. Na festival dorazilo několik stovek účastníků, pro které byl kromě hudební nálože připraven velký výběr v občerstvení a soutěže s Captain Morgan.
Kozel Fest 2018 – fotky
Kozel Fest 2018 – facebook

Koupit vstupenky

Sledujte novinky o Kozel Fest 2019 na Facebooku.

Facebook Kozel Fest 2019